O nas

Witaj w M-DESIGN Polska

Produkty M-design to piecyki i wkłady kominkowe. Są one opalane drewnem lub gazem ziemnym/LPG i zapewniają niezawodność, wydajność, elegancję oraz łatwość użytkowania. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą Państwu i odpowiedzą na wszystkie pytania na temat urządzeń.

Piece i kominki M-design konstrukcyjnie są bardzo wysokiej jakości i wyglądają bardzo atrakcyjne wizualnie. Są one zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa a w trakcie produkcji dokładnie sprawdzane, co jest potwierdzone 8–letnim okresem gwarancyjnym. Produkty M-design posiadają wydajny system spalania i dystrybucji powietrza, charakteryzują się wyjątkową łatwością obsługi oraz wysoką ekonomią.

Poznaj nasze umiejętności i możliwości

Profesjonalne usługi oferowane przez M-DESIGN Polska.

OBSŁUGA
REALIZACJA
DOSTAWA
SERIWS

kominki gazowe 3D TrueVision

antyrefleksyjna szyba, automatyczny system falowania płomienia, możliwość korzystania z jednego palnika

tradycyjne kominki oplane drewnem

4 rodzaje wnętrza do wyboru

zdalnie sterowane kominki gazowe

sterowanie urządzenia za pomocą systemu ANDROID, lub Wi-Fi

piece opalane drewnem

piece obrotowe 360º

zdalnie sterowane wkłady kominkowe oplane drewnem

sterowanie za pomocą dotykowego wyświetlacza lub Smartphone / Tablet

Akcesoria

szeroki wybór akcesoriów kominkowych

Nasi pracownicy służą fachową radą.

Gotowi na każde wyzwanie. . .

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
mail: biuro@m-design.com.pl

PL /  tel: + 48 600 054 302

PL / tel: +48 604 278 239

PL / tel: +48 22 559 11 87

fax +48 22 559 10 83

PL / ENG / DK  tel: + 48  509 937 144

DZIAŁ SERWISOWY
mail: serwis@m-design.com.pl

tel: + 48 600 054 303

Historia powstania firmy

W 1993 roku Bart Goovaerts otworzył elegancki salon, o powierzchni 1000 m² z kominkami i piecykami, gdzie klienci poszukujący produktów wysokiej jakości, mogli znaleźć szeroki asortyment produktów i zaspokoić swoje oczekiwania.
Dzięki temu, że Bart Goovaerts studiował architekturę automatyki, wybiega w przyszłość i zawsze dąży do doskonałości w dziedzinie wzornictwa i nowoczesnych technologii.

W 2001 roku rozpoczął prace nad własnymi urządzeniami grzewczymi. Po roku znalazł najlepszy sposób aby wyprodukować kominek, którego nigdy wcześniej nie widziano. Jego pasja doprowadziła do rozwoju rewolucyjnego systemu spalania, który idealnie współpracuje w połączeniu ze zoptymalizowanym systemem oczyszczania powietrza.

W 2002 roku założył OOK M-design BVBA, i rozpoczął sprzedaż własnych produktów. Jego wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i instalacji pieców wkładów i kominków dostarczyły mu umiejętności i doświadczenia niezbędnych do projektowania urządzeń dążących do doskonałości, dwa najważniejsze kryteria, doskonała konstrukcja i łatwość użycia. I tak zostały stworzone pierwsze modele LUNA, następnie gama kaset kominkowych - VENUS.

W 2005 roku, Bart Goovaerts zmodernizował wkłady LUNA i dołączył do oferty jako linia modelowa - LUNA GOLD.
Na targach Batibouw w 2007r., pojawiły się nowe modele LUNA, wkłady opalane gazem ziemnym/LPG, drewnem i natychmiast stały się największym hitem M-design na targach. Były one na tyle zaskakujące na tle wszystkich innych produktów, że przyciągały całą uwagę branży oraz zwiedzających.

Od tego czasu M-design nadal rozwijał się dzięki poważnej inwestycji w marketing, szczególnie w 2013 roku. Sukces firmy zwiększył się, gdy Bart Goovaerts wprowadził zupełnie nową linię modelową DIAMOND. Charakteryzującą się ona: ekologią, ekonomiką spalania oraz dodatkowym bezpieczeństwem, a wprowadzone innowacje technologiczne są energooszczędne i łatwe w użyciu, przede wszystkim idą w parze z naturą.